Next generation dispenser

  مسابقه بین‌المللی طراحی و بسته بندی Next Generation Dispenser (رایگان)

   

   رقابت Next Generation Dispenser  با تمرکز بر بخش طراحی و بسته بندی از همه علاقمندان دعوت می کند تا ایده های خود را ارسال نمایند.

  یکی از سردمداران جهانی بسته بندی در فن آوری های توزیع از شما دعوت می کند تا یک محرک جدید برای بسته بندی دستگاه اسپری مایعات با تمرکز بر سازگاری با محیط زیست و تجربه کاربر طراحی کنید.

   

   

  مسابقه next gen dispenser
  اهداف مسابقه

    آنچه که برگزارکنندگان این رقابت به دنبالش هستند یک عملگر(actuator) / درپوش محفظه اختلال است که قادر می باشد خود را از لحاظ  شکل و جذابیت منحصر به فردش نسبت به سایر محصولات متمایز کند ، تجربیات جدیدی را پیشنهاد کند، سازگار با محیط زیست ، ایمن و سالم تر باشد.

  به منظور درک صحیح از مطلوب مورد نظر به موارد زیر توجه نمایید:

  1. از شما دعوت شده است كه كلاهك محرك / پخش كننده ای آسان را براي بسته بندي آئروسل (بسته بندي تحت فشار) طراحي كنيد تا بتوانيد محصولي متمایز و سازگار با محيط زيست را ارائه دهيد كه مشتري بتواند از هر لحاظ به عنوان نوآوری آن را شناسايي و ادراك كند.
  2. به عنوان مرجع برای طراحی بسته بندی جامع، هر دو مدل بطری های مبتنی بر فلز و ظروف غیر استوانه ای قابل بازیافت مبتنی بر PET جدید را در نظر بگیرید (بخش تصاویر الهام بخش).
  3. محرک شما برای بسته بندی آئروسل در موقعیت های مختلف (منزل ، مسافرت ، فضاهای عمومی و غیره) ، کاربردهای مختلفی دارد ، از جمله: یحالت دهنده مو، شامپو خشک ، شامپو بدن ، دئودورانت ، ضد آفتاب ، خمیر اصلاح ، مرطوب کننده هوا ، پاک کننده سطوح ، کنترل حشرات ، رنگ و غیره.
  4. محرک شما باید قطری بین 1 تا 3 اینچ و ارتفاع 0.7 تا 3 اینچ داشته باشد. اما این نکته را در نظر داشته باشید که بیشترین ابعاد و استراتژیک ترین اندازه (برای بازار و در نتیجه برای این مسابقه) دستگاه پخش کننده قطر 1 اینچ است .

  تعدادی نمونه کار جهت الهام گیری را می توانید از وبسایت desall مشاهده نمایید.

  فایل های ضمیمه

    مواردی که برگزار کنندگان این رقابت به دنبال آن هستند، در فایل های زیر تشریح گردیده اند.

  📜 دستور العمل مسابقه

  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت مسابقه مراجعه نمایید.

  رایگان

  زمان های مهم

  آغاز پذیرش و نام نویسی

  2019/12/05

  آخرین مهلت ارسال

  2020/03/05

  🏆هزینه ها و جوایز 💸 

  🔶 هزینه ورودی:  رایگان

  🔶 جوایز:      5000€ 

  تاریخ های مهم ، هزینه ها و جوایز:

  هزینه ورودی:     رایگان

  جوایز:    نفر اول  5000€ 

  آخرین مهلت شرکت در این رویداد:  5-مارس-2020 (15-اسفند-98)   

   – برگزار کننده رویداد و محل ثبتنام:     DESALL

  رایگانطراحی صنعتیمسابقات

  13982020awardCompetitionconseptdeadlinedesalldesignfreemoneypackagingprizeبسته بندیبین المللیپولجایزهدلاررایگانرقابتطراحیطراحی صنعتیطراحی محصولفراخوانمسابقهمسابقه طراحی

  1 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *